Ekipa

PRESKOK je mlad, visoko tehnološko usposobljen in motiviran kolektiv z dolgoletnimi izkušnjami na področju prodaje vozil. Če imate kakšne želje, nas kontaktirajte in z veseljem vam bomo pomagali.

Željko Radilović

CEO Phone: +38641768693Skype: zeljkicE-mail: zeljko@preskok.si

Tamara Vidan

Finančni kontroling Phone: +38641449888Skype: tamara.preskokE-mail: tamara.vidan@preskok.si

Urška Ferlic

Vodja HRM Phone: +386 (0)31 842 799 Skype: ursaf.preskokE-mail: urska.ferlic@preskok.si

Andrej Sibila

Prodajnik Phone: +38664128567Skype: andrej.preskokE-mail: andrej@preskok.si

Gregor Bevc

Prodajnik Phone: +38651630415Skype: gregorb.preskokE-mail: gregor.bevc@preskok.si

Robert Golob

Prodajnik Phone: +38641664083Skype: robert.preskokE-mail: robert.golob@preskok.si

Saša Vodlan

Prodajnik Phone: +38630640991Skype: sasaf.preskokE-mail: sasa.vodlan@preskok.si

Benoit Saulnier

Prodajnik Phone: +38630388449Skype: benoits.preskokE-mail: benoit.saulnier@preskok.si

Sergej Hoareau

Prodajnik Phone: +386 (0)40 313 029Skype: sergej_301E-mail: sergej.hoareau@preskok.si

Urška Kamenik

Prodajnik Phone: +386 (0)41 449 333Skype: urska.kamenikE-mail: urska.kamenik@preskok.si

Sara Mravlje

Vodja Logistike Phone: +38630610330Skype: saram.preskokE-mail: sara.mravlje@preskok.si

Jožica Skube

Logistika Phone: +386 (0)1 230 15 75Skype: jozica.skubeE-mail: jozica.skube@preskok.si

Kaja Kosem

Logistika Phone: +386 (0)1 230 15 75Skype: kajak.preskokE-mail: kaja.kosem@preskok.si

Luka Mrhar

Logistika Phone: +38670256095Skype: luka.mrharE-mail: luka.mrhar@preskok.si

Živa Gašperšič Knific

Vodja Administracije Phone: +386 (0)1 230 15 75Skype: ziva.knificE-mail: ziva.knific@preskok.si

Nina Meglič

Administracija Phone: +386 (0)1 230 15 75Skype: nina.meglic.preskokE-mail: nina.meglic@preskok.si

Nuša Kuhar

Administracija Phone: +386 (0)1 230 15 75Skype: nusa.kuharE-mail: nusa.kuhar@preskok.si

Frane Gorjanc

UI / UX designer Skype: E-mail: frane.gorjanc@preskok.si

Jan Mrhar

CTO Skype: jan.preskokE-mail: jan.mrhar@preskok.si

Staš Strozak

Backend razvijalec Skype: E-mail: stas.strozak@preskok.si

Borut Penko

Backend razvijalec Skype: borut.penkoE-mail: borut.penko@preskok.si

Lovro Tramšek

Backend razvijalec Skype: lovro.tramsekE-mail: lovro.tramsek@preskok.si

Tadej Miklavčič

Backend razvijalec Skype: E-mail: tadej.miklavcic@preskok.si

Kristjan Hoareau

Backend razvijalec Skype: E-mail: kristjan.hoareau@preskok.si

Žiga Pompe

Backend razvijalec Skype: E-mail: ziga.pompe@preskok.si

David Rudman

Backend razvijalec Skype: E-mail: david.rudman@preskok.si

Jan Kužnik

Backend razvijalec Skype: E-mail: jan.kuznik@preskok.si

Matija Kogovšek

Frontend razvijalec Phone: Skype: E-mail: matija.kogovsek@preskok.si